banerro400

„NOVCAN” to przykład solidnego, nowoczesnego rodzinnego przedsiębiorstwa.

Początki działalności sięgają 1993 roku, gdzie po okresie transformacji i w obliczu rodzącej się gospodarki wolnorynkowej Władysław Nowakowski założył przedsiębiorstwo o profilu metalowym.

Pierwotnie działalność związana były z produkcją szaf do przechowywania broni oraz pozyskaniem rynku w celu ich dystrybucji . Wysoka jakość oferowanych produktów pozwoliła w krótkim czasie zdobyć rzesze klientów.

Kolejne lata działalności to systematyczny, ciągły i dynamiczny rozwój przedsiębiorstwa oparty na rozbudowie hal produkcyjnych oraz wprowadzaniu nowoczesnych technologii.

Dziś przedsiębiorstwo „NOVCAN” jest liderem wśród producentów zabezpieczeń pasywnych w Polsce.

Obecnie nasza oferta katalogowa obejmuje: szafy do przechowywania broni, dokumentów, kluczy, chemii przemysłowej i laboratoryjnej, sejfy gabinetowe, sejfy ścienne, skrytki depozytowe, skrytki hotelowe, kasetki, szafy kartotekowe, kartograficzne oraz szafy BHP. Obok stałej oferty katalogowej, realizujemy również zlecenia indywidualne. Własne biuro projektowe pozwala na wprowadzanie nowych pomysłów i rozwiązań konstrukcyjnych podyktowanych postępem technicznym oraz oczekiwaniem naszych klientów. Oferowane przez nas produkty zostały zaprojektowane i wyprodukowane w oparciu o normy krajowe i europejskie w tym VDMA.

Stopień bezpieczeństwa produkowanych przez nas wyrobów potwierdzają certyfikaty Instytutu Mechaniki Precyzyjnej.

W trosce o jak najwyższą jakość oferowanych przez nas produktów i świadczonych usług, wdrożyliśmy i stosujemy system zarządzania jakością zgodny z międzynarodową normą ISO 9001 : 2015.

Bogaty park urządzeń do obróbki plastycznej blach, nowoczesna i ekologiczna technologia lakierowania proszkowego oraz wyspecjalizowana kadra pracownicza to potencjał naszego przedsiębiorstwa.

Nasze produkty cechują się nowoczesnym wzornictwem, jakością i precyzją wykonania. Do ich produkcji używamy surowców wysokiej jakości, renomowanych firm światowych co pozwala nam udzielać 24 miesięcznej gwarancji.

Wyroby oferowane przez firmę Novcan zyskały uznanie wielu klientów w kraju, do których należą odbiorcy indywidualni, oraz instytucjonalni, między innymi: Wojsko Polskie, Straż Graniczna, Urząd Celny, ZUS, Urzędy Skarbowe, Sądy, Policja oraz inne.

Jakość i funkcjonalność naszych produktów została zauważona i doceniona również przez klientów z krajów Unii Europejskiej. Wysyłamy je do Szwecji, Austrii, Belgii, Holandii, Finlandii i Francji.

Naszym celem jest dostarczanie klientom produktów i usług na najwyższym poziomie technicznym i organizacyjnym, w związku z czym każdego klienta traktujemy indywidualnie i zapewniamy mu stały kontakt od bezpłatnego doradztwa poprzez realizację i transport, kończąc na serwisie gwarancyjnym i pogwarancyjnym.

Z wyrazami szacunku
Władysław Nowakowski

© NOVCAN 2007-2014

Projekt i wykonanie NOVCAN & NTIT